Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze

Jesteś tutaj:

Dzisiaj na tablicy

PRACOWNIE CHEMICZNE

W związku z pozyskaniem przez Gminę Kwidzyn darowizny z Gaz-System na doposażenie pracowni fizycznej i chemicznej w pomoce dydaktyczne. Dzięki tym środkom udało nam się wyposażyć naszą pracownię w 4 walizki do badania jakości wody oraz urządzenia do mierzenia temperatury i pH roztworu.

W naszej szkole co roku angażujemy naszych uczniów do badania jakości wody w sposób okresowy, tzn. w okresie jesiennym, wiosennym i letnim. Staramy się wybierać zbiorniki znajdujące się między polami.

Nasze badania obejmują takie doświadczenia jak:

1) oznaczenie pH roztworu;

2) twardości wody;

3) zawartości azotanów (V);

4) zawartości fosforanów (V).

📚🏫 Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej 🏫📚

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

Dziś jest ten wyjątkowy dzień, który wielu z nas oczekiwało z niecierpliwością - dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego w naszej Szkole Podstawowej! Chcemy Was serdecznie przywitać i życzyć wspaniałego, pełnego sukcesów i odkryć roku.

🌟 Nowe Wyzwania 🌟

Nowy rok szkolny to czas nowych wyzwań, nauki i przygód. Mamy nadzieję, że będzie to czas pełen radości z osiąganych sukcesów i zdobywania nowej wiedzy. Pamiętajcie, że każdy dzień w szkole to okazja do nauki czegoś nowego i rozwijania swoich umiejętności.

🤝 Współpraca i Przyjaźń 🤝

Szkoła to nie tylko miejsce nauki, to także miejsce, gdzie zawieramy nowe przyjaźnie i uczymy się współpracy. Dlatego zachęcamy Was do budowania pozytywnych relacji z kolegami i koleżankami oraz do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami.

📚 Zrozumienie i Wsparcie 📚

Dla nas, nauczycieli i pracowników szkoły, Wasze dobro jest najważniejsze. W razie jakichkolwiek trudności, pytań czy potrzeby wsparcia, zawsze jesteśmy tu dla Was i Waszych rodziców. Nie krępujcie się zwracać się do nas o pomoc.

🌈 Nowy Rok, Nowe Możliwości 🌈

Rozpoczynamy ten rok z otwartymi sercami i umysłami, gotowi do przyjmowania nowych wyzwań i okazji. Pamiętajcie, że każdy z Was ma ogromny potencjał, który może rozwinąć przez naukę i pracę.

Życzymy Wam udanego startu w nowy rok szkolny! Niech będzie to czas pełen sukcesów, radości, i satysfakcji z osiągniętych celów.

📚🌟 Powodzenia! 🌟📚

Bieżące wydarzenia i aktualności znajdziecie na naszym profilu FACEBOOK

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

23 czerwca  uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Rozdane zostały nagrody i oczywiście... świadectwa. Wakacje czas zacząć!!!

10 zasad bezpiecznych wakacji